Obudowy maszyn

Obudowy maszyn

Jako firma PlexArt od wielu lat współpracujemy z przedsiębiorstwami działającymi w sektorze zbrojeniowym, narzędziowym, farmaceutycznym i spożywczym, wykonując dla nich m.in. niezawodne obudowy do maszyn. Realizujemy również zlecenia dotyczące konstrukcji szyb z wykorzystaniem poliwęglanów litych.

Trafiają one do maszyn leśnych, rolnych, budowlanych bądź magazynowych.

Obudowy do maszyn, a także osłony oraz przeszklenia pojazdów, wymagają, by do ich produkcji używać jedynie najlepszych i najbardziej wytrzymałych materiałów. Warunki te doskonale spełnia lity poliwęglan, z którego korzystamy. Po pierwsze jest odporny na działanie szkodliwych czynników atmosferycznych, takich jak:

  • wilgoć,
  • woda,
  • niskie temperatury,
  • wysokie temperatury,
  • wiatr,
  • promieniowanie słoneczne.

Tworzywa sztuczne, z których produkujemy osłony, są także wytrzymałe na eksploatację mechaniczną oraz działanie agresywnego środowiska chemicznego, co w wypadku maszyn pracujących w przemyśle, budownictwie oraz rolnictwie może mieć kluczowe znaczenie.

Jesteś zainteresowany dostępną ofertą? Zadzwoń, napisz lub odwiedź naszą siedzibę mieszczącą się w Poznaniu.

Poliwęglan lity to tworzywo o wyjątkowych parametrach technicznych. Ze względu na swoją trwałość wykorzystywany jest m.in. do obudowywania maszyn różnego rodzaju – zarówno tych mniejszych, jak i większych. Jesteś właścicielem profesjonalnego parku technologicznego? A może szukasz rozwiązania, które ochroni Twoje własne maszyny przed uszkodzeniami? Niezależnie od tego, w jakiej sytuacji się znajdujesz, wybierając ofertę PlexArt, możesz liczyć na to, że sprostamy Twoim oczekiwaniom. Nasza firma z powodzeniem tworzy trwałe obudowy maszyn, dzięki którym są one bezpieczne i odporne na działanie czynników zewnętrznych. Prześlij nam swój projekt i odezwij się do nas już dziś – zapraszamy do kontaktu!