Mównice z plexi

Mównice z plexi

Prześlij nam projekt, a my go wyprodukujemy!


Informacje techniczne:

 • Posiadamy dwie frezarki:
  • Jedna o przestrzeni roboczej (X,Y,Z): 2050x3050x205 mm
  • Druga o przestrzeni roboczej (X,Y,Z): 2050x4100x205 mm
 • Nasz park maszynowy wyposażony jest także w laser CO2 o polu roboczym 1117×1590 mm.
  • Krawędź po cięciu laserem jest gładka, nie wymaga polerowania,
  • Maksymalna grubość płyty ciętej laserem to 10 mm.
 • Pozycjonowanie (X,Y,Z): ±0.05/300 mm
 • Powtarzalność (X,Y,Z): ±0.05 mm
 • Pracujemy tylko na projektach .dxf przesłanych przez Klienta.
 • Koszt każdej rozpoczętej roboczo-godziny to 240,00 zł netto.

Tradycyjne mównice to nieodłączne elementy wyposażenie sal konferencyjnych. Aby mieć posłuch, należy zadbać o najmniejsze szczegóły, w tym m.in. o to, jak prezentuje się stanowisko z mikrofonem. Na stronie firmy PlexArt możesz już dziś zamówić wysokiej jakości, wytrzymałe, mobilne i eleganckie mównice z plexi, które wykonywane są z uwzględnieniem wszystkich potrzeb klienta. Wyroby ze szkła akrylowego z naszej oferty doskonale podkreślą charakter mówcy na każdej sali, sprawiając, że poczuje się on jeszcze pewniej.

Mównice z plexi, czyli z czego?

Choć plexi w ostatnich latach zyskało na popularności, dla niektórych osób wciąż stanowi zagadkę. Warto wiedzieć, że jest to inna nazwa polimetakrylanu metylu, czyli tworzywa sztucznego o doskonałych parametrach technicznych. Szkło akrylowe, również z taką nazwą możemy się spotkać, jest termoplastycznym materiałem o dużej trwałości, a także odporności na uszkodzenia, które z powodzeniem można wykorzystać m.in. do stworzenia praktycznej i schludnej mównicy. I właśnie tego typu wyroby możesz zamówić, będąc w tej kategorii.

Mównica z pleksi: ponadczasowy wygląd pasujący wszędzie

Mównice z pleksi wyróżniają się przede wszystkim prostym i schludnym designem, czego główną zasługą są walory wizualne szkła akrylowego. Jest to bowiem tworzywo o dużej przezroczystości, przez co taki wyrób wpasować można tak naprawdę wszędzie – niezależnie od tego, w jakim stylu utrzymane jest wnętrze. To jednak nie wszystko – za sprawą przepuszczalności światła mówca stojący za mównicą plexi, może zostać odpowiednio oświetlony, dzięki czemu będzie dobrze widoczny dla każdego, kto słucha przemówienia – nawet ze sporej odległości.

Co jeszcze wyróżnia mównice ze szkła akrylowego?

Myśląc o zakupie mównicy z plexi (bądź też z innego rodzaju materiału), warto mieć na uwadze, że przemówienia można wygłaszać również na zewnątrz, dlatego też taki wyrób powinien być odporny na działanie czynników zewnętrznych. Szkło akrylowe w tym wypadku wypada bardzo dobrze – niewrażliwe jest ono bowiem na m.in. opady deszczu czy wilgoć.

 

To jednak nie wszystko – plexiglas, z którego wykonujemy mównice, cechuje ogólna trwałość, co oznacza, że materiał ten niewrażliwy jest również na różnego rodzaju uszkodzenia czy ubytki.

Mównice z pleksy od PlexArt i nie tylko

Mównice plexi, które wykonujemy zgodnie z oczekiwaniami naszych klientów, cechują się eleganckim wyglądem, trwałością, łatwością w utrzymaniu w czystości, a także lekkością, przez co nie sprawiają większych problemów w czasie przenoszenia i transportu. Dzięki temu świetnie sprawdzają się w czasie konferencji, wystaw, publicznych wystąpień i nie tylko. Są to wysokiej klasy wyroby ze szkła akrylowego, które mogą przybrać różną wielkość, grubość czy nawet kolor. Co więcej, dzięki nowoczesnemu zapleczu technologicznemu mogą zostać wzbogacone o np. grawer bądź napis wykonany przez frezarkę CNC.

 

Jesteś zainteresowany zamówieniem schludnej i praktycznej mównicy z plexiglasu? Prześlij projekt do PlexArt i ciesz się produktem dostosowanym w 100% do Twoich oczekiwań. Na stronie możesz zamówić również inne wyroby jak m.in. urny z plexi, szyby z pleksy i wiele innych. Zapraszamy!

Przeczytaj naszego bloga

Plexi

Czym myć pleksę?

Plexi, pomimo swojej wysokiej wytrzymałości, wymaga odpowiedniej troski i zachowania