Obróbka płyt typu dibond

Obróbka płyt typu dibond

frezowanie w płycie HIPS
plexart
płyty dibond

.

Płyty dibond (inna ich nazwa to płyty kompozytowe) są tworzywem zbudowanym z kilku warstw aluminium połączonym rdzeniem polietylenowym. Różne ich kolory uzyskać można dzięki utwardzalnej warstwie lakieru poliestrowego. Materiał ten poddawany jest różnym technikom obróbki, wśród których najczęściej wybierane to:

Dlaczego obróbka dibondu jest tak popularna?

Płyty typu dibond już od wielu lat cieszą się ogromną popularnością w wielu branżach; głównie w architekturze i aranżacji wnętrz, a także branży reklamowej i użytkowej. Dzieje się tak za sprawą wyjątkowych właściwości tego tworzywa, do których zaliczane są między innymi:

  • odporność na rozwarstwianie się,
  • duża lekkość,
  • wyższa wytrzymałość w porównaniu do blachy aluminiowej,
  • trwałość,
  • niepodatność na działanie warunków atmosferycznych (mróz, deszcz, wilgoć, promieniowanie UV). 

Produkty te możemy spotkać w różnych odsłonach, na przykład jako szyldy sklepowe, tablice, napisy przestrzenne, dystrybutory czy meble wystawiennicze.

Płyty typu dibond — obróbka doskonała tylko z PlexArt

Szukasz profesjonalnej firmy zajmującej się obrabianiem płyt kompozytowych różnymi technikami? Zależy Ci na usłudze świadczonej na najwyższym poziomie? Jeśli Twoje odpowiedzi na te pytania są twierdzące, to już dziś skontaktuj się z przedstawicielem firmy PlexArt. Nasze przedsiębiorstwo to połączenie profesjonalizmu, wieloletniego doświadczenia oraz wykwalifikowanego zespołu specjalistów, którzy w swojej pracy korzystają z bezpiecznych materiałów oraz niezawodnych i sprawdzonych urządzeń mechanicznych wyprodukowanych przez zaufane firmy. W PlexArt nie ma rzeczy niemożliwych — staramy się w stu procentach spełniać wszystkie oczekiwania naszych Klientów. Właśnie dlatego do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie, prosząc o bezpośredni kontakt i dokładne opisanie swoich potrzeb. Już dziś odezwij się do nas i zamów profesjonalną obróbkę płyt typu dibond.