Gięcie plexi

Gięcie plexi

Osłona do sklepu
Ekspozytor mały
Gięcie plexi

.

Plexiglas posiada doskonałe termoplastyczne właściwości, dzięki czemu w prosty sposób można poddawać je obróbce. Pomaga to w wyginaniu plexi w celu uzyskania dowolnego kształtu. W firmie PlexArt świadczymy takie usługi, wykorzystując do tego profesjonalny sprzęt. 

Jak wyginać plexi?

Szkło akrylowe jest na tyle łatwe w obróbce, że można samodzielnie wykonać gięcie plexi w domu po uprzednim podgrzaniu materiału. Jednak aby uzyskać najlepsze rezultaty, należy wykorzystywać do tego profesjonalne urządzenia – giętarki, które umożliwiają równomierne podgrzewanie elementów do optymalnej temperatury. Dzięki temu gięcie plexi i nadawanie mu dowolnego kształtu nie wpłynie w żaden sposób na właściwości końcowe produktu.

Zaginanie plexi – profesjonalne usługi na życzenie klienta

Takich możliwości uzyskania różnych form i kształtów przy jednoczesnym zachowaniu swoich właściwości nie mamy w przypadku żadnego innego materiału. Dlatego formowanie plexi jest całkowicie bezpieczne i pozwala uzyskać pożądany kształt dostosowany do potrzeb klienta. Dzięki temu zyskujesz jeszcze więcej opcji wykorzystania tego tworzywa w różnego rodzaju dekoracjach, elementach reklamowych, akcesoriach biurowych czy upominkach.

PlexArt to firma, w której od wielu lat wykonujemy profesjonalne gięcie plexi (pleksy). Dzięki wykorzystaniu specjalistycznego sprzętu jesteśmy w stanie spełnić wszystkie wymagania naszych klientów dotyczące kształtu giętego materiału. Osoby zainteresowane obróbką plexi zachęcamy do kontaktu z naszą firmą. Zapraszamy – PlexArt.

Przeczytaj naszego bloga

Plexi

Czym myć pleksę?

Plexi, pomimo swojej wysokiej wytrzymałości, wymaga odpowiedniej troski i zachowania