Cięcie plexi

Cięcie plexi

Plexi bezbarwna
Osłona lada recepcja
plexart

.

Pleksa to popularny materiał konstrukcyjny, który od lat wykorzystywany jest w wielu branżach, w tym w budownictwie, przemyśle czy reklamie. Tworzywo to za sprawą swoich właściwości jest względnie proste w obróbce mechanicznej, do której zaliczyć możemy m.in. cięcie plexi. 

Jak ciąć plexi?

Plexi ma szerokie zastosowanie w wielu branżach przemysłowych oraz w gospodarstwach domowych, a znakomite właściwości tego materiału wykorzystywane są w różnym celu. Jego wielką zaletą jest prostota obróbki pozwalająca na uzyskanie dowolnego wymiaru płyt. Jeżeli szukasz produktu dostosowanego idealnie do Twoich potrzeb, to najlepiej skorzystać z usług profesjonalnego docinana plexi.

W PlexArt oferujemy cięcie pleksi na dowolny podany przez Ciebie wymiar w produkcie o wybranej grubości. Zleć nam zadanie i odbierz płytę gotową do montażu. W przypadku cięcia pleksi na wymiar piłą, zlecenia wykonujemy od ręki.

Czym ciąć plexi?

Czym ciąć plexi? W przypadku cienkich płyt wystarczą ostre noże i piły termiczne – wysoka temperatura znacznie ułatwia pracę nad obróbką materiał. Wycinanie plexi o większej grubości wymaga zastosowania lasera lub frezarki CNC w celu uzyskania najlepszych efektów i najwyższej precyzji.

W PlexArt od lat zajmujemy się docinaniem płyt na wymiar, dzięki czemu nasi klienci otrzymują gotowy produkt „skrojony” pod ich oczekiwania. Wykorzystujemy do tego nowoczesny, profesjonalny sprzęt i nasze ogromne doświadczenie. Jesteś zainteresowany fachowym przycięciem plexi? Nie czekaj! Poznaj naszą ofertę i skontaktuj się z nami już dziś – zapraszamy.

Przeczytaj naszego bloga

Plexi

Czym myć pleksę?

Plexi, pomimo swojej wysokiej wytrzymałości, wymaga odpowiedniej troski i zachowania