Kompozyty Budowlane

Płyty na Elewacje typu dibond

Akcesoria do poliwęglanu komorowego

Posiadamy w ofercie kompozyt elewacyjny, budowlany, takich marek jak: Alucobond, Etalbond dostępny w różnych kolorach i róznej wielkości plyt.


Standardowe wymiary płyt to:

1500mm x 4000mm

oraz

1500mm x 3200mm

Można także zamówić płyty pod indywidualny wymiar, minimum od 100 - 300 m2

plexart
plexart

Jak Państwo widzicie, płyty zewnętrzne znajdują także zastosowanie wewnątrz budynku

plexart
plexart

Zapytaj o ofertę: tel: +48 533 313 353

W naszej ofercie znajdą Państwo płyty kompozytowe w różnych KOLORACH i o różnej wielkości. W asortymencie mamy kompozyt elewacyjny, budowlany, takich marek jak: Alucobond, Etalbond najlepsze płyty w Europie. Kompozyt to nowoczesny materiał budowlany, który jest mieszanką dwóch lub więcej komponentów. Jego istotą jest wydobycie najlepszych cech elementów składowych i zsumowanie ich. Najbardziej wartościowy komponent to taki, w którym udało się uzyskać takie połączenie, którego parametry są lepsze niż każdej substancji składowej z osobna.

Płyty kompozytowe są bardzo wszechstronnym materiałem, przeznaczonym do wykańczania elewacji. Najczęściej wykorzystywane są do pokrywania elewacji w budynkach mieszkalnych, biurowców, budynków handlowych i rekreacyjnych, a także użyteczności publicznej. Kompozytowe płyty zewnętrzne znajdują także zastosowanie wewnątrz budynku. Doskonale sprawdzają się jako elementy wykończenia wnętrza.

Standardowe wymiary płyt kompozytowych to:

  • 1500mm x 4000mm
  • 1500mm x 3200mm
Można także zamówić płyty pod indywidualny wymiar, zawsze ilość określa producent.

Dlaczego warto kupić płyty kompozytowe od wiodących producentów?

Płyty z kompozytu budowlanego są lekkie, sztywne i trwałe. Ponadto charakteryzują się wysoką odpornością na uszkodzenia mechaniczne oraz niekorzystne warunki atmosferyczne, w tym wysokie temperatury i wilgoć. Są bardzo często wybierane przez inwestorów, gdyż dają się łatwo formować, a także można je dostosować do koloru i rodzaju wierzchniej powłoki dekoracyjnej. Aby jednak doskonale spełniały wszystkie swoje funkcje, należy zaopatrzyć się w najwyższej klasy płyty od sprawdzonych, cenionych na rynku producentów. Ich cena jest wyższa, ale trwałość i jakość jest tego warta. Tańsze płyty mogą się bowiem odkształcać bądź ulegać różnego rodzaju uszkodzeniom. Markowe płyty kompozytowe są natomiast o wiele grubsze i solidniejsze, a ich kształt pozostaje taki sam mimo upływu czasu. Zachęcamy więc do wybrania oferowanych przez nas płyt kompozytowych od wiodących producentów, takich jak Albond, Etalbond.