Plexi Zielona Góra

Krótkie terminy, fachowe doradztwo

Sprzedaż i obróbka plexi w Zielonej Górze

Poszukujesz miejsca, w którym zamówisz przycięte płyty plexi na wymiar w Zielonej Górze? W takim razie zwróć swoją uwagę w stronę PlexArt, która świadczy usługi obróbki szkła akrylowego na terenie tego miasta i nie tylko. 

plexart-plexi-stojak-na-ulotki

Sprzedaż i obróbka Plexi

Sposobów na obróbkę plexi jest wiele, np. frezowanie CNC, cięcie i grawerowanie laserowe, gięcie, klejenie. Oferujemy wszystkie możliwe rodzaje obróbki tworzyw sztucznych, m.in. plexi.

Frezowanie CNC

Do frezowania pleksy wykorzystujemy dwie frezarki o dużej przestrzeni roboczej – 2050 x 3100 mm cechujące się najwyższą kulturą i dokładnością pracy.

Gięcie/klejenie/cięcie

Gięcie plexi na różną szerokość? Klejenie krawędziowe? Cięcie piłą, frezarką lub laserem? Dobrze trafiłeś!

Grawerowanie laserem

Za pomocą specjalistycznego lasera tworzymy niezwykle efektowne grawery zachwycające nienaganną estetyką.

Frezowanie CNC Plexi

Pracujemy na rysunkach technicznych otrzymanych od klientów lub pomagamy przy tworzeniu prostych rysunków nawet na miejscu.

Gięcie / Klejenie / Cięcie Plexi

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz posiadaniu bogatego parku maszynowego jesteśmy w stanie wykonać z plexi właściwie wszystko. Gięcie oraz klejenie plexi nie ma przed nami żadnych tajemnic.

Gięcie plexi

Wykonujemy gięcie płyt plexi bezbarwnych, mlecznych i w kolorze do dowolnego kąta. Maksymalna szerokość gięcia wynosi 100 cm a grubość 10 mm. Każda większa szerkość oraz grubość wymaga indywidualnej wyceny.

Klejenie plexi

Kleimy plexi krawędziowo przy pomocy specjalistycznych klejów i narzędzi. Wykonujemy wszelkiego rodzaju realizacje z plexi m.in. dla Opery Poznańskiej, Politechniki poznańskiej, Uniwersytetu Artystycznego i wielu innych lokalnych firm.

Cięcie plexi

Oferujemy 3 rodzaje cięcia plexi: cięcie piła panelową, cięcie plexi laserem CO2 oraz cięcie plexi frezarką CNC. Rodzaj cięcia plexi zależy od wielu czynników np. dokładności cięcia czy sposobu późniejszego klejenia.

Grawerowanie Plexi

Grawerowanie pozwala nanosić na płytę akrylową piękne i gustowne napisy, rysunki lub loga. A wszystko to za sprawą precyzyjnego i szybkiego urządzenia, jakim jest specjalistyczny laser. Zobacz poniższą galerię naszych prac i zleć nam wykonanie czegoś równie wyjątkowego!

Sprzedaż płyt plexi na wymiar w Zielonej Górze

Płyty plexi na wymiar są jednymi z najczęściej zamawianych produktów z oferty PlexArt. Powodem tego najprawdopodobniej są świetne parametry techniczne szkła akrylowego, które za sprawą swojej trwałości, mocnej struktury, odporności na uszkodzenia i zewnętrzne czynniki, może być z powodzeniem stosowane jako zamiennik tradycyjnych powierzchni szklanych, czego dobrym przykładem są m.in. szyby z pleksy, które również wykonywane są przez nasze przedsiębiorstwo.

Jeśli chcesz zamówić tego typu wyroby plexi w Zielonej Górze, wystarczy, że prześlesz projekt do naszej firmy – rozważamy nawet najbardziej nieszablonowe rozwiązania, tworząc produkty, które w 100% spełniają oczekiwania naszych klientów.

PlexArt Zielona Góra – obróbka plexi na wiele sposobów

Niezależnie od tego, w jakim wydaniu chcesz zamówić płyty plexi, PlexArt jest firmą, której możesz zaufać. W codziennej pracy oprócz naszego doświadczenia i umiejętności wykorzystujemy również nowoczesne maszyny, w tym m.in. lasery i frezarki CNC, dzięki którym jesteśmy w stanie obrabiać szkło akrylowe na dowolne sposoby. Nasze przedsiębiorstwo zajmuje się cięciem plexigięciem pleksyfrezowaniem CNC akrylu, a także grawerowaniem i klejeniem. Takie usługi pozwalają nam tworzyć ze szkła akrylowego takie wyroby jak m.in. szyby, urny, pudełka, osłony, stojaki i wiele więcej.

Od siebie możemy dodać, że najważniejsze dla nas jest zadowolenie naszych klientów, dlatego ogromną wagę przywiązujemy do terminowości, a także bezpieczeństwa pracy. Zależy nam, aby nasze wyroby plexi trafiały do każdego w nienagannym stanie technicznym. Z naszej strony każdy może więc liczyć na gwarancję zadowolenia, dlatego też zachęcamy do kontaktu i przesłania nam projektów, które wcielimy w życie. Zapraszamy – PlexArt.

Odbierz 10% zniżki

Wpisz poniżej adres mailowy, na który mamy przesłać kod zniżkowy. Podaj do podczas składania zamówienia mailowego lub w trakcie rozmowy telefonicznej z naszym konsultantem. Zniżka 10% upoważnia na zakup z całego asortymentu. Kod rabatowy służy do jednokrotnego wykorzystania.