Plexi Września

Krótkie terminy, fachowe doradztwo

Sprzedaż i obróbka plexi we Wrześni

Jeżeli rozważasz zakup płyt plexi we Wrześni lub potrzebujesz zlecić usługę przycięcia, lub zagięcia szkła akrylowego, skorzystaj z pomocy PlexArt. Nasza firma specjalizuje się w obróbce pleksy oraz innych tworzyw sztucznych, w tym m.in. poliwęglanu komorowego i litego, realizując z powodzeniem zróżnicowane projekty. Zapraszamy!

plexart-plexi-stojak-na-ulotki

Sprzedaż i obróbka Plexi

Sposobów na obróbkę plexi jest wiele, np. frezowanie CNC, cięcie i grawerowanie laserowe, gięcie, klejenie. Oferujemy wszystkie możliwe rodzaje obróbki tworzyw sztucznych, m.in. plexi.

Frezowanie CNC

Do frezowania pleksy wykorzystujemy dwie frezarki o dużej przestrzeni roboczej – 2050 x 3100 mm cechujące się najwyższą kulturą i dokładnością pracy.

Gięcie/klejenie/cięcie

Gięcie plexi na różną szerokość? Klejenie krawędziowe? Cięcie piłą, frezarką lub laserem? Dobrze trafiłeś!

Grawerowanie laserem

Za pomocą specjalistycznego lasera tworzymy niezwykle efektowne grawery zachwycające nienaganną estetyką.

Frezowanie CNC Plexi

Pracujemy na rysunkach technicznych otrzymanych od klientów lub pomagamy przy tworzeniu prostych rysunków nawet na miejscu.

Gięcie / Klejenie / Cięcie Plexi

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz posiadaniu bogatego parku maszynowego jesteśmy w stanie wykonać z plexi właściwie wszystko. Gięcie oraz klejenie plexi nie ma przed nami żadnych tajemnic.

Gięcie plexi

Wykonujemy gięcie płyt plexi bezbarwnych, mlecznych i w kolorze do dowolnego kąta. Maksymalna szerokość gięcia wynosi 100 cm a grubość 10 mm. Każda większa szerkość oraz grubość wymaga indywidualnej wyceny.

Klejenie plexi

Kleimy plexi krawędziowo przy pomocy specjalistycznych klejów i narzędzi. Wykonujemy wszelkiego rodzaju realizacje z plexi m.in. dla Opery Poznańskiej, Politechniki poznańskiej, Uniwersytetu Artystycznego i wielu innych lokalnych firm.

Cięcie plexi

Oferujemy 3 rodzaje cięcia plexi: cięcie piła panelową, cięcie plexi laserem CO2 oraz cięcie plexi frezarką CNC. Rodzaj cięcia plexi zależy od wielu czynników np. dokładności cięcia czy sposobu późniejszego klejenia.

Grawerowanie Plexi

Grawerowanie pozwala nanosić na płytę akrylową piękne i gustowne napisy, rysunki lub loga. A wszystko to za sprawą precyzyjnego i szybkiego urządzenia, jakim jest specjalistyczny laser. Zobacz poniższą galerię naszych prac i zleć nam wykonanie czegoś równie wyjątkowego!

Szkło akrylowe na wymiar od PlexArt – Września.

Akryl jest materiałem, który można łatwo poddać obróbce, dzięki której jesteśmy w stanie tworzyć wyroby o różnym przeznaczeniu cechujące się trwałością, lekkością, niewrażliwością na działanie czynników zewnętrznych, a także odpornością na uszkodzenia – o wiele wyższą, aniżeli ma to miejsce w przypadku szkła, którego zamiennikiem jest wspomniana pleksa. 

I właśnie tworzeniem takich produktów zajmuje się firma PlexArt – od lat z powodzeniem obrabiamy plexi, z której powstaje wiele praktycznych artykułów i produktów, które można wykorzystać zarówno w warunkach domowych, jak i przemysłowych. Do przykładu takich wyrobów zaliczyć możemy m.in. urny, meble, pudełka, stojaki, kieszenie i szyby, które wykonujemy na wymiar dla klientów we Wrześni i nie tylko.

PlexArt Września – wybierz usługę obróbki plexi dla siebie

Nasza firma posiada bogaty park technologiczny, w skład którego wchodzą nowoczesne lasery, plotery oraz frezarki CNC. Są to urządzenia, dzięki którym możemy specjalnie dla Ciebie wykonać:

Oprócz tego świadczymy również usługi klejenia płyt plexi we Wrześni, a także grawerowania, dzięki czemu już dziś możesz zamówić w pełni spersonalizowane szkło akrylowe, na którym może znaleźć się np. logo Twojej firmy. 

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Na podstawie przesłanego nam projektu tworzymy dostosowane do wymagań i oczekiwań wyroby z plexi o pożądanej grubości, wielkości czy kolorze – w asortymencie posiadamy różne odmiany szkła (plexi bezbarwnepleksa mlecznakolorowy akryl).

Wybierz usługę dla siebie i skontaktuj się z naszą firmą już dziś. Z naszej strony możesz liczyć na terminowość, rzetelność oraz najwyższą jakość płyt plexi na wymiar. Zapraszamy!

Odbierz 10% zniżki

Wpisz poniżej adres mailowy, na który mamy przesłać kod zniżkowy. Podaj do podczas składania zamówienia mailowego lub w trakcie rozmowy telefonicznej z naszym konsultantem. Zniżka 10% upoważnia na zakup z całego asortymentu. Kod rabatowy służy do jednokrotnego wykorzystania.