Plexi Wrocław

Krótkie terminy, fachowe doradztwo

Sprzedaż i obróbka plexi we Wrocławiu

Obróbka szkła akrylowego wymaga użycia specjalistycznych urządzeń, a także zachowania odpowiednich warunków pracy. Jeśli interesuje Cię tego typu usługa i chcesz zamówić płyty plexi na wymiar we Wrocławiu, skontaktuj się z PlexArt. Jesteśmy przedsiębiorstwem o dużym doświadczeniu w pracy z akrylem oraz innymi tworzywami sztucznymi – zapraszamy.

plexart-plexi-stojak-na-ulotki

Sprzedaż i obróbka Plexi

Sposobów na obróbkę plexi jest wiele, np. frezowanie CNC, cięcie i grawerowanie laserowe, gięcie, klejenie. Oferujemy wszystkie możliwe rodzaje obróbki tworzyw sztucznych, m.in. plexi.

Frezowanie CNC

Do frezowania pleksy wykorzystujemy dwie frezarki o dużej przestrzeni roboczej – 2050 x 3100 mm cechujące się najwyższą kulturą i dokładnością pracy.

Gięcie/klejenie/cięcie

Gięcie plexi na różną szerokość? Klejenie krawędziowe? Cięcie piłą, frezarką lub laserem? Dobrze trafiłeś!

Grawerowanie laserem

Za pomocą specjalistycznego lasera tworzymy niezwykle efektowne grawery zachwycające nienaganną estetyką.

Frezowanie CNC Plexi

Pracujemy na rysunkach technicznych otrzymanych od klientów lub pomagamy przy tworzeniu prostych rysunków nawet na miejscu.

Gięcie / Klejenie / Cięcie Plexi

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz posiadaniu bogatego parku maszynowego jesteśmy w stanie wykonać z plexi właściwie wszystko. Gięcie oraz klejenie plexi nie ma przed nami żadnych tajemnic.

Gięcie plexi

Wykonujemy gięcie płyt plexi bezbarwnych, mlecznych i w kolorze do dowolnego kąta. Maksymalna szerokość gięcia wynosi 100 cm a grubość 10 mm. Każda większa szerkość oraz grubość wymaga indywidualnej wyceny.

Klejenie plexi

Kleimy plexi krawędziowo przy pomocy specjalistycznych klejów i narzędzi. Wykonujemy wszelkiego rodzaju realizacje z plexi m.in. dla Opery Poznańskiej, Politechniki poznańskiej, Uniwersytetu Artystycznego i wielu innych lokalnych firm.

Cięcie plexi

Oferujemy 3 rodzaje cięcia plexi: cięcie piła panelową, cięcie plexi laserem CO2 oraz cięcie plexi frezarką CNC. Rodzaj cięcia plexi zależy od wielu czynników np. dokładności cięcia czy sposobu późniejszego klejenia.

Grawerowanie Plexi

Grawerowanie pozwala nanosić na płytę akrylową piękne i gustowne napisy, rysunki lub loga. A wszystko to za sprawą precyzyjnego i szybkiego urządzenia, jakim jest specjalistyczny laser. Zobacz poniższą galerię naszych prac i zleć nam wykonanie czegoś równie wyjątkowego!

Płyty plexi we Wrocławiu od PlexArt – poznaj nasze atuty!

Wrocław to jedno z miast, w którym realizujemy szeroko pojęte usługi dotyczące obrabiania pleksy. Na rynku obecni jesteśmy od ponad 21 lat, dzięki czemu posiadamy niezbędne umiejętności oraz wiedzę, dzięki którym doskonale wiemy, jak postępować ze szkłem akrylowym, aby tworzone przez nas wyroby cechowały się trwałością oraz nienagannym wyglądem – warto mieć na uwadze, że praca w nieodpowiednich warunkach może doprowadzić do mikrouszkodzeń w strukturze tworzywa.

Dlaczego jeszcze warto rozważyć współpracę z naszą firmą? 

  • Do obróbki plexi wykorzystujemy nowoczesne maszyny oraz technologie, które gwarantują, że wyroby ze szkła akrylowego są idealnie przycięte do wymagań klienta, a także posiadają gładkie krawędzie i powierzchnię, na której nie znajdą się żadne ubytki.
  • Jesteśmy w stanie podjąć się nawet najtrudniejszych projektów – jesteśmy pewni swoich umiejętności, co pozwala nam wykonywać najbardziej nieoczywiste wyroby.
  • Nasza firma podchodzi do każdego klienta indywidualnie, poświęcając mu tyle czasu, ile jest to konieczne. Jesteśmy bardzo elastyczni pod względem przesyłanych projektów, a także wysyłki płyt plexi do Wrocławia (i okolic).
  • Trzymamy się krótkich terminów realizacji, zdając sobie sprawę z tego, że nikt nie lubi czekać.

Usługi cięcia, gięcia, frezowania plexi Wrocław i nie tylko, czyli co jeszcze możesz nam zlecić?

W skład naszego parku technologicznego wchodzą m.in. wysokowydajne plotery CNC, frezarki, a także lasery. Są to specjalistyczne urządzenia o dużej przestrzeni roboczej wyróżniające się bardzo dużą precyzją oraz bezpieczeństwem pracy. Dzięki nim jesteśmy realizować takie usługi jak:

Zajmujemy się również klejeniem płyt plexi, wykorzystując techniki i kleje, które po wyschnięciu przestają być widoczne, przez co nikt nie będzie w stanie zauważyć miejsca łączenia, co podnosi ogólny walor estetyczny gotowego wyrobu, który trafia do naszych klientów we Wrocławiu i nie tylko.

Zachęcamy każdego zainteresowanego do kontaktu z naszym przedsiębiorstwem w celu omówienia realizacji projektu – PlexArt.

Odbierz 10% zniżki

Wpisz poniżej adres mailowy, na który mamy przesłać kod zniżkowy. Podaj do podczas składania zamówienia mailowego lub w trakcie rozmowy telefonicznej z naszym konsultantem. Zniżka 10% upoważnia na zakup z całego asortymentu. Kod rabatowy służy do jednokrotnego wykorzystania.