Plexi Warszawa

Krótkie terminy, fachowe doradztwo

Sprzedaż i obróbka plexi w Warszawie

Planujesz zamówić płyty plexi na wymiar w Warszawie? Zdaj się na doświadczony zespół specjalistów PlexArt. Jesteśmy polskim producentem i dystrybutorem gotowych produktów wykonanych ze szkła akrylowego, które wyróżniają się trwałością oraz dużą odpornością na uszkodzenia w postaci zarysowań czy pęknięć. Poznaj nas bliżej – zapraszamy.

plexart-plexi-stojak-na-ulotki

Sprzedaż i obróbka Plexi

Sposobów na obróbkę plexi jest wiele, np. frezowanie CNC, cięcie i grawerowanie laserowe, gięcie, klejenie. Oferujemy wszystkie możliwe rodzaje obróbki tworzyw sztucznych, m.in. plexi.

Frezowanie CNC

Do frezowania pleksy wykorzystujemy dwie frezarki o dużej przestrzeni roboczej – 2050 x 3100 mm cechujące się najwyższą kulturą i dokładnością pracy.

Gięcie/klejenie/cięcie

Gięcie plexi na różną szerokość? Klejenie krawędziowe? Cięcie piłą, frezarką lub laserem? Dobrze trafiłeś!

Grawerowanie laserem

Za pomocą specjalistycznego lasera tworzymy niezwykle efektowne grawery zachwycające nienaganną estetyką.

Frezowanie CNC Plexi

Pracujemy na rysunkach technicznych otrzymanych od klientów lub pomagamy przy tworzeniu prostych rysunków nawet na miejscu.

Gięcie / Klejenie / Cięcie Plexi

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz posiadaniu bogatego parku maszynowego jesteśmy w stanie wykonać z plexi właściwie wszystko. Gięcie oraz klejenie plexi nie ma przed nami żadnych tajemnic.

Gięcie plexi

Wykonujemy gięcie płyt plexi bezbarwnych, mlecznych i w kolorze do dowolnego kąta. Maksymalna szerokość gięcia wynosi 100 cm a grubość 10 mm. Każda większa szerkość oraz grubość wymaga indywidualnej wyceny.

Klejenie plexi

Kleimy plexi krawędziowo przy pomocy specjalistycznych klejów i narzędzi. Wykonujemy wszelkiego rodzaju realizacje z plexi m.in. dla Opery Poznańskiej, Politechniki poznańskiej, Uniwersytetu Artystycznego i wielu innych lokalnych firm.

Cięcie plexi

Oferujemy 3 rodzaje cięcia plexi: cięcie piła panelową, cięcie plexi laserem CO2 oraz cięcie plexi frezarką CNC. Rodzaj cięcia plexi zależy od wielu czynników np. dokładności cięcia czy sposobu późniejszego klejenia.

Grawerowanie Plexi

Grawerowanie pozwala nanosić na płytę akrylową piękne i gustowne napisy, rysunki lub loga. A wszystko to za sprawą precyzyjnego i szybkiego urządzenia, jakim jest specjalistyczny laser. Zobacz poniższą galerię naszych prac i zleć nam wykonanie czegoś równie wyjątkowego!

Plexi na wymiar w Warszawie – dlaczego właśnie PlexArt?

Warszawa jest miastem, w którym wybór przedsiębiorstwa, któremu warto powierzyć realizację projektu dotyczącą obróbki plexi, nie jest prosty i oczywisty ze względu na dużą ilość takich firm. Dlaczego więc warto zaufać właśnie PlexArt? Powodów jest kilka:

  • posiadamy wieloletnie, ponad 8-letnie doświadczenie w pracy z akrylem oraz innymi tworzywami, w tym m.in. poliwęglanem litympoliwęglanem komorowym,
  • w codziennej pracy korzystamy z nowoczesnych ploterów i frezarek CNC oraz laserów, które wyróżnia wysoka wydajność, niezawodność oraz bezpieczeństwo dla obrabianego materiału – nasze urządzenia nie powodują mikropęknięć w strukturze tworzywa i sprawiają, że wszelkie krawędzie są gładkie,
  • podejmujemy się nawet najbardziej nieoczywistych realizacji, przelewając wizję naszych klientów „na papier”; jesteśmy pewni naszych umiejętności i wiedzy, dlatego też możemy rozważyć wykonanie projektu, na który nie zdecydowałaby się nasza konkurencja,
  • wyróżniamy się terminowością, rzetelnością oraz elastycznością – dopasowujemy się do klientów nie tylko pod względem ich wymagań, ale również miejsca wysyłki.

Obróbka i sprzedaż wyrobów plexi – PlexArt Warszawa. Co możemy dla Ciebie zrobić?

Jesteśmy firmą, która świadczy szeroko pojęte usługi związane z obróbką plexi. Za sprawą naszego nowoczesnego zaplecza jesteśmy w stanie dowolnie przycinać, zaginać, grawerować, frezować czy kleić szkło akrylowe bez obawy o uszkodzenia struktury materiału. Dlatego też nasza oferta jest tak zróżnicowana – tworzone przez nas wyroby ze szkła akrylowego występują w różnych odsłonach różniących się wielkością, grubością czy kolorem (na stronie dostępne są zarówno płyty plexi bezbarwne, jak i pleksa kolorowa). Decydując się na usługi PlexArt w Warszawie, możesz zamówić takie produkty jak m.in. szyby, urny, osłony, pudełka, mównice, skarbonki, stojaki z akrylu i wiele więcej. 

Poznaj pełną ofertę PlexArt i prześlij nam swój projekt. Resztą zajmie się nasza firma – zapraszamy!

Odbierz 10% zniżki

Wpisz poniżej adres mailowy, na który mamy przesłać kod zniżkowy. Podaj do podczas składania zamówienia mailowego lub w trakcie rozmowy telefonicznej z naszym konsultantem. Zniżka 10% upoważnia na zakup z całego asortymentu. Kod rabatowy służy do jednokrotnego wykorzystania.