Plexi Środa Wielkopolska

Krótkie terminy, fachowe doradztwo

Sprzedaż i obróbka plexi w Środzie Wielkopolskiej

Cięcie, gięcie czy frezowanie plexi wymaga użycia specjalistycznych maszyn, dzięki którym można osiągnąć pożądany kształt czy grubość obrabianego materiału. I właśnie tym zajmuje się firma PlexArt, która świadczy usługi obróbki szkła akrylowego i sprzedaży płyt plexi na wymiar również m.in. w Środzie Wielkopolskiej. 

plexart-plexi-stojak-na-ulotki

Sprzedaż i obróbka Plexi

Sposobów na obróbkę plexi jest wiele, np. frezowanie CNC, cięcie i grawerowanie laserowe, gięcie, klejenie. Oferujemy wszystkie możliwe rodzaje obróbki tworzyw sztucznych, m.in. plexi.

Frezowanie CNC

Do frezowania pleksy wykorzystujemy dwie frezarki o dużej przestrzeni roboczej – 2050 x 3100 mm cechujące się najwyższą kulturą i dokładnością pracy.

Gięcie/klejenie/cięcie

Gięcie plexi na różną szerokość? Klejenie krawędziowe? Cięcie piłą, frezarką lub laserem? Dobrze trafiłeś!

Grawerowanie laserem

Za pomocą specjalistycznego lasera tworzymy niezwykle efektowne grawery zachwycające nienaganną estetyką.

Frezowanie CNC Plexi

Pracujemy na rysunkach technicznych otrzymanych od klientów lub pomagamy przy tworzeniu prostych rysunków nawet na miejscu.

Gięcie / Klejenie / Cięcie Plexi

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz posiadaniu bogatego parku maszynowego jesteśmy w stanie wykonać z plexi właściwie wszystko. Gięcie oraz klejenie plexi nie ma przed nami żadnych tajemnic.

Gięcie plexi

Wykonujemy gięcie płyt plexi bezbarwnych, mlecznych i w kolorze do dowolnego kąta. Maksymalna szerokość gięcia wynosi 100 cm a grubość 10 mm. Każda większa szerkość oraz grubość wymaga indywidualnej wyceny.

Klejenie plexi

Kleimy plexi krawędziowo przy pomocy specjalistycznych klejów i narzędzi. Wykonujemy wszelkiego rodzaju realizacje z plexi m.in. dla Opery Poznańskiej, Politechniki poznańskiej, Uniwersytetu Artystycznego i wielu innych lokalnych firm.

Cięcie plexi

Oferujemy 3 rodzaje cięcia plexi: cięcie piła panelową, cięcie plexi laserem CO2 oraz cięcie plexi frezarką CNC. Rodzaj cięcia plexi zależy od wielu czynników np. dokładności cięcia czy sposobu późniejszego klejenia.

Grawerowanie Plexi

Grawerowanie pozwala nanosić na płytę akrylową piękne i gustowne napisy, rysunki lub loga. A wszystko to za sprawą precyzyjnego i szybkiego urządzenia, jakim jest specjalistyczny laser. Zobacz poniższą galerię naszych prac i zleć nam wykonanie czegoś równie wyjątkowego!

Płyty plexi na wymiar i gotowe produkty ze szkła akrylowego – oferta PlexArt dla mieszkańców Środy Wielkopolskiej

Środa Wielkopolska jest jednym z miast, w której obecne jest nasze przedsiębiorstwo. To właśnie m.in. w tej miejscowości można zamówić u nas wybraną przez siebie usługę:

W skład naszego zespołu wchodzi wielu doświadczonych specjalistów, dla których obrabianie akrylu jest chlebem powszednim. Posiadamy odpowiednie umiejętności, wiedzę oraz zaplecze technologiczne pozwalające tworzyć nam niesamowite wyroby z pleksiglasu dostosowane do potrzeb naszych klientów.

Obróbka pleksy i sprzedaż wyrobów ze szkła akrylowego – Środa Wielkopolska. Co możesz zamówić na stronie plexart.com.pl?

PlexArt to polski producent i dostawca najwyższej jakości wyrobów ze szkła akrylowego, które niejednokrotnie trafiały do klientów ze Środy Wielkopolskiej, ale nie tylko – obecnie realizujemy nasze usługi na terenie wielu miast naszego kraju. W naszej ofercie znajdziesz produkty o różnej wielkości, grubości, kolorze i przeznaczeniu – na naszej stronie zamówić możesz bowiem m.in. szyby z plexipleksę do podświetleń LEDpudełka z akrylumeble ze szkła akrylowego, a także gotowe płyty plexi na wymiar i wiele więcej. 

Każdy wyrób wychodzący z naszej fabryki cechuje wyjątkowa trwałość, odporność na uszkodzenia mechaniczne, lekkość oraz nienaganny wygląd. Dołącz do grona zadowolonych klientów – nie tylko ze Środy Wielkopolskiej, ale również z innych miast Polski i ciesz się z najwyższej jakości produktów z pleksy, które dostosowane są do Twoich wszelkich wymagań. Zapraszamy!

Odbierz 10% zniżki

Wpisz poniżej adres mailowy, na który mamy przesłać kod zniżkowy. Podaj do podczas składania zamówienia mailowego lub w trakcie rozmowy telefonicznej z naszym konsultantem. Zniżka 10% upoważnia na zakup z całego asortymentu. Kod rabatowy służy do jednokrotnego wykorzystania.