Plexi Rzeszów

Krótkie terminy, fachowe doradztwo

Sprzedaż i obróbka plexi w Rzeszów

PlexArt to przedsiębiorstwo, które od lat realizuje szeroko pojęte usługi związane z obróbką szkła akrylowego na terenie całej Polski i nie inaczej jest w przypadku Podkarpacia, a konkretniej – Rzeszowa. Jeżeli jesteś zainteresowany zamówieniem płyt plexi na wymiar w tym mieście bądź też spersonalizowanego wyrobu z pleksy, prześlij nam projekt i ciesz się z najwyższej jakości produktów. Zapraszamy!

plexart-plexi-stojak-na-ulotki

Sprzedaż i obróbka Plexi

Sposobów na obróbkę plexi jest wiele, np. frezowanie CNC, cięcie i grawerowanie laserowe, gięcie, klejenie. Oferujemy wszystkie możliwe rodzaje obróbki tworzyw sztucznych, m.in. plexi.

Frezowanie CNC

Do frezowania pleksy wykorzystujemy dwie frezarki o dużej przestrzeni roboczej – 2050 x 3100 mm cechujące się najwyższą kulturą i dokładnością pracy.

Gięcie/klejenie/cięcie

Gięcie plexi na różną szerokość? Klejenie krawędziowe? Cięcie piłą, frezarką lub laserem? Dobrze trafiłeś!

Grawerowanie laserem

Za pomocą specjalistycznego lasera tworzymy niezwykle efektowne grawery zachwycające nienaganną estetyką.

Frezowanie CNC Plexi

Pracujemy na rysunkach technicznych otrzymanych od klientów lub pomagamy przy tworzeniu prostych rysunków nawet na miejscu.

Gięcie / Klejenie / Cięcie Plexi

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz posiadaniu bogatego parku maszynowego jesteśmy w stanie wykonać z plexi właściwie wszystko. Gięcie oraz klejenie plexi nie ma przed nami żadnych tajemnic.

Gięcie plexi

Wykonujemy gięcie płyt plexi bezbarwnych, mlecznych i w kolorze do dowolnego kąta. Maksymalna szerokość gięcia wynosi 100 cm a grubość 10 mm. Każda większa szerkość oraz grubość wymaga indywidualnej wyceny.

Klejenie plexi

Kleimy plexi krawędziowo przy pomocy specjalistycznych klejów i narzędzi. Wykonujemy wszelkiego rodzaju realizacje z plexi m.in. dla Opery Poznańskiej, Politechniki poznańskiej, Uniwersytetu Artystycznego i wielu innych lokalnych firm.

Cięcie plexi

Oferujemy 3 rodzaje cięcia plexi: cięcie piła panelową, cięcie plexi laserem CO2 oraz cięcie plexi frezarką CNC. Rodzaj cięcia plexi zależy od wielu czynników np. dokładności cięcia czy sposobu późniejszego klejenia.

Grawerowanie Plexi

Grawerowanie pozwala nanosić na płytę akrylową piękne i gustowne napisy, rysunki lub loga. A wszystko to za sprawą precyzyjnego i szybkiego urządzenia, jakim jest specjalistyczny laser. Zobacz poniższą galerię naszych prac i zleć nam wykonanie czegoś równie wyjątkowego!

Jakościowe wyroby z plexi dla mieszkańców Rzeszowa – oferta PlexArt

PlexArt to polskie przedsiębiorstwo, które specjalizuje się w obróbce szkła akrylowego, a także tworzeniu z niego praktycznych produktów do domu, biura, magazynu, urzędów, banków, aptek i innych obiektów użytkowych. Wykorzystujemy specjalistyczne maszyny w postaci ploterów, frezarek i laserów, za pomocą których tworzymy takie produkty jak m.in.:

A to nie wszystko, co możemy stworzyć z pleksy! Z racji na to, że jest ona termoplastycznym materiałem, jesteśmy w stanie z niej osiągnąć tak naprawdę dowolny kształt, rozmiar, grubość czy nawet kolor. Co więcej, pozostajemy otwarci na propozycję naszych klientów w Rzeszowie i okolicach, oferując wykonanie nawet najbardziej niekonwencjonalnych wyrobów w oparciu o przesłane przez nich projekty.

Obróbka Plexi – Rzeszów. Działamy na terenie Niemiec!

Do cech charakterystycznych naszego przedsiębiorstwa można zaliczyć: przywiązanie do jakości produkcji, rzetelność, terminowość, a także elastyczność. Co należy rozumieć przez ostatni wyróżnik? Tyle że słuchamy naszych klientów i przycinamy dla nich płyty plexi dokładnie tak, jak sobie tego życzą. Oczywiście pewne rzeczy wymagają ustaleń i objaśnień – za każdym razem jednak staramy się osiągać oczekiwane na projekcie efekty. Niezależnie od tego, na jaką usługę się zdecydujesz: czy będzie to cięcie plexi laseremgięcie pleksy czy grawerowanie szkła akrylowego – dołożymy wszelkich starań, żeby spełnić Twoje oczekiwania.

Odbierz 10% zniżki

Wpisz poniżej adres mailowy, na który mamy przesłać kod zniżkowy. Podaj do podczas składania zamówienia mailowego lub w trakcie rozmowy telefonicznej z naszym konsultantem. Zniżka 10% upoważnia na zakup z całego asortymentu. Kod rabatowy służy do jednokrotnego wykorzystania.