Plexi Piła

Krótkie terminy, fachowe doradztwo

Sprzedaż i obróbka plexi w Pile

Chcesz zamówić płyty z plexi na wymiar w Pile, które spełnią wszystkie Twoje oczekiwania względem jakości? W takim razie zdaj się na profesjonalistów z PlexArt i zaufaj naszemu bogatemu doświadczeniu w obróbce pleksy i nie tylko. 

plexart-plexi-stojak-na-ulotki

Sprzedaż i obróbka Plexi

Sposobów na obróbkę plexi jest wiele, np. frezowanie CNC, cięcie i grawerowanie laserowe, gięcie, klejenie. Oferujemy wszystkie możliwe rodzaje obróbki tworzyw sztucznych, m.in. plexi.

Frezowanie CNC

Do frezowania pleksy wykorzystujemy dwie frezarki o dużej przestrzeni roboczej – 2050 x 3100 mm cechujące się najwyższą kulturą i dokładnością pracy.

Gięcie/klejenie/cięcie

Gięcie plexi na różną szerokość? Klejenie krawędziowe? Cięcie piłą, frezarką lub laserem? Dobrze trafiłeś!

Grawerowanie laserem

Za pomocą specjalistycznego lasera tworzymy niezwykle efektowne grawery zachwycające nienaganną estetyką.

Frezowanie CNC Plexi

Pracujemy na rysunkach technicznych otrzymanych od klientów lub pomagamy przy tworzeniu prostych rysunków nawet na miejscu.

Gięcie / Klejenie / Cięcie Plexi

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz posiadaniu bogatego parku maszynowego jesteśmy w stanie wykonać z plexi właściwie wszystko. Gięcie oraz klejenie plexi nie ma przed nami żadnych tajemnic.

Gięcie plexi

Wykonujemy gięcie płyt plexi bezbarwnych, mlecznych i w kolorze do dowolnego kąta. Maksymalna szerokość gięcia wynosi 100 cm a grubość 10 mm. Każda większa szerkość oraz grubość wymaga indywidualnej wyceny.

Klejenie plexi

Kleimy plexi krawędziowo przy pomocy specjalistycznych klejów i narzędzi. Wykonujemy wszelkiego rodzaju realizacje z plexi m.in. dla Opery Poznańskiej, Politechniki poznańskiej, Uniwersytetu Artystycznego i wielu innych lokalnych firm.

Cięcie plexi

Oferujemy 3 rodzaje cięcia plexi: cięcie piła panelową, cięcie plexi laserem CO2 oraz cięcie plexi frezarką CNC. Rodzaj cięcia plexi zależy od wielu czynników np. dokładności cięcia czy sposobu późniejszego klejenia.

Grawerowanie Plexi

Grawerowanie pozwala nanosić na płytę akrylową piękne i gustowne napisy, rysunki lub loga. A wszystko to za sprawą precyzyjnego i szybkiego urządzenia, jakim jest specjalistyczny laser. Zobacz poniższą galerię naszych prac i zleć nam wykonanie czegoś równie wyjątkowego!

Płyty plexi na wymiar i wyroby ze szkła akrylowego w Pile od PlexArt

Zwykło się mówić, że pleksa jest bardzo wdzięcznym materiałem ze względu na łatwość obróbki. Jest w tym sporo prawdy, czego doskonałym przykładem jest nasze przedsiębiorstwo, które wykorzystując odpowiednie zaplecze technologiczne, jest w stanie tworzyć z plexi różnorakie wyroby na wymiar dostosowane indywidualnie do każdego klienta, w tym m.in. szyby, osłony, mównice, urny, pudełka, stojaki i wiele więcej. 

Zamawiając tego rodzaju produkty ze szkła akrylowego, każdy klient może liczyć na gwarancję zadowolenia – pleksa, którą wykorzystujemy do produkcji, cechuje się niezwykłą trwałością oraz odpornością na uszkodzenia mechaniczne czy też działanie promieniowania UV, przez co produkty, które wychodzą z naszej fabryki, cechują się nienagannym wyglądem przez wiele długich lat.

Profesjonalna obróbka plexi – Piła. Zaufaj profesjonalistom

Nasze przedsiębiorstwo do obróbki płyt plexi wykorzystuje nowoczesne maszyny, w tym wysokowydajne plotery i frezarki CNC czy też lasery. Dzięki takiemu zapleczu z powodzeniem wykonujemy takie usługi jak cięcie pleksygięcie szkła akrylowego czy grawerowanie plexi i nie tylko – zajmujemy się również klejeniem, co pozwala nam tworzyć różnorakie konstrukcje o często pokaźnych rozmiarach i grubości.

Jeżeli jesteś z Piły i szukasz zaufanej firmy, która wykona dla Ciebie z plexi dowolny wyrób, odezwij się do nas już dziś. Serdecznie zapraszamy!

Odbierz 10% zniżki

Wpisz poniżej adres mailowy, na który mamy przesłać kod zniżkowy. Podaj do podczas składania zamówienia mailowego lub w trakcie rozmowy telefonicznej z naszym konsultantem. Zniżka 10% upoważnia na zakup z całego asortymentu. Kod rabatowy służy do jednokrotnego wykorzystania.