Plexi Ostrów Wielkopolski

Krótkie terminy, fachowe doradztwo

Sprzedaż i obróbka plexi w Ostrowie

Mieszkasz w Ostrowie Wielkopolskim i planujesz zamówić płyty plexi na wymiar lub konkretne produkty ze szkła akrylowego? Nie szukaj dalej – znalazłeś się bowiem w odpowiednim miejscu. PlexArt to firma z wieloletnim doświadczeniem w obróbce pleksy i nie tylko – poznaj nas bliżej już dziś i zaufaj profesjonalistom. Zapraszamy.

plexart-plexi-stojak-na-ulotki

Sprzedaż i obróbka Plexi

Sposobów na obróbkę plexi jest wiele, np. frezowanie CNC, cięcie i grawerowanie laserowe, gięcie, klejenie. Oferujemy wszystkie możliwe rodzaje obróbki tworzyw sztucznych, m.in. plexi.

Frezowanie CNC

Do frezowania pleksy wykorzystujemy dwie frezarki o dużej przestrzeni roboczej – 2050 x 3100 mm cechujące się najwyższą kulturą i dokładnością pracy.

Gięcie/klejenie/cięcie

Gięcie plexi na różną szerokość? Klejenie krawędziowe? Cięcie piłą, frezarką lub laserem? Dobrze trafiłeś!

Grawerowanie laserem

Za pomocą specjalistycznego lasera tworzymy niezwykle efektowne grawery zachwycające nienaganną estetyką.

Frezowanie CNC Plexi

Pracujemy na rysunkach technicznych otrzymanych od klientów lub pomagamy przy tworzeniu prostych rysunków nawet na miejscu.

Gięcie / Klejenie / Cięcie Plexi

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz posiadaniu bogatego parku maszynowego jesteśmy w stanie wykonać z plexi właściwie wszystko. Gięcie oraz klejenie plexi nie ma przed nami żadnych tajemnic.

Gięcie plexi

Wykonujemy gięcie płyt plexi bezbarwnych, mlecznych i w kolorze do dowolnego kąta. Maksymalna szerokość gięcia wynosi 100 cm a grubość 10 mm. Każda większa szerkość oraz grubość wymaga indywidualnej wyceny.

Klejenie plexi

Kleimy plexi krawędziowo przy pomocy specjalistycznych klejów i narzędzi. Wykonujemy wszelkiego rodzaju realizacje z plexi m.in. dla Opery Poznańskiej, Politechniki poznańskiej, Uniwersytetu Artystycznego i wielu innych lokalnych firm.

Cięcie plexi

Oferujemy 3 rodzaje cięcia plexi: cięcie piła panelową, cięcie plexi laserem CO2 oraz cięcie plexi frezarką CNC. Rodzaj cięcia plexi zależy od wielu czynników np. dokładności cięcia czy sposobu późniejszego klejenia.

Grawerowanie Plexi

Grawerowanie pozwala nanosić na płytę akrylową piękne i gustowne napisy, rysunki lub loga. A wszystko to za sprawą precyzyjnego i szybkiego urządzenia, jakim jest specjalistyczny laser. Zobacz poniższą galerię naszych prac i zleć nam wykonanie czegoś równie wyjątkowego!

Plexi na wymiar w Ostrowie Wielkopolskim – to musi być PlexArt!

Wyroby ze szkła akrylowego w ostatnich latach są coraz popularniejsze nie tylko wśród właścicieli przedsiębiorstw, ale również u klientów indywidualnych, którzy szukają alternatywy dla tradycyjnych powierzchni szklanych. Dlaczego tak się dzieje? Przede wszystkim za sprawą trwałości, odporności na uszkodzenia i ciekawego wyglądu pleksy, z której można wykonać tak naprawdę wszystko! I właśnie tym zajmuje się nasza firma – od lat z powodzeniem podejmujemy się produkcji na wymiar takich wyrobów jak szyby z plexiplexi do podświetleń LEDmeble z pleksy i wiele innych. 

Produkcja i obróbka pleksy w Ostrowie Wielkopolskim – szeroka oferta usług

Wyżej opisane wyroby możemy stworzyć dosłownie tak, jak życzy sobie tego klient. Można rzec, że płyty plexi w Ostrowie Wielkopolskim „szyjemy na miarę”, co jest możliwe dzięki naszym nowoczesnym maszynom – frezarkom, ploterom czy też laserom. Z ich pomocą świadczymy takie usługi jak:

Nasza oferta skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych, jak i osób, które chcą wykorzystać pleksę w warunkach przemysłowych. Zachęcamy do kontaktu i z góry dziękujemy za zaufanie – PlexArt.

Odbierz 10% zniżki

Wpisz poniżej adres mailowy, na który mamy przesłać kod zniżkowy. Podaj do podczas składania zamówienia mailowego lub w trakcie rozmowy telefonicznej z naszym konsultantem. Zniżka 10% upoważnia na zakup z całego asortymentu. Kod rabatowy służy do jednokrotnego wykorzystania.