Plexi Leszno

Krótkie terminy, fachowe doradztwo

Sprzedaż i obróbka plexi w Lesznie

Szukasz firmy, która wykona dla Ciebie cięcie plexi na wymiar lub innego rodzaju usługi związanej z obróbką szkła akrylowego w Lesznie? W takim razie lepiej nie mogłeś trafić – zapoznaj się z ofertą PlexArt i zobacz, dlaczego warto zaufać właśnie nam – zapraszamy!

plexart-plexi-stojak-na-ulotki

Sprzedaż i obróbka Plexi

Sposobów na obróbkę plexi jest wiele, np. frezowanie CNC, cięcie i grawerowanie laserowe, gięcie, klejenie. Oferujemy wszystkie możliwe rodzaje obróbki tworzyw sztucznych, m.in. plexi.

Frezowanie CNC

Do frezowania pleksy wykorzystujemy dwie frezarki o dużej przestrzeni roboczej – 2050 x 3100 mm cechujące się najwyższą kulturą i dokładnością pracy.

Gięcie/klejenie/cięcie

Gięcie plexi na różną szerokość? Klejenie krawędziowe? Cięcie piłą, frezarką lub laserem? Dobrze trafiłeś!

Grawerowanie laserem

Za pomocą specjalistycznego lasera tworzymy niezwykle efektowne grawery zachwycające nienaganną estetyką.

Frezowanie CNC Plexi

Pracujemy na rysunkach technicznych otrzymanych od klientów lub pomagamy przy tworzeniu prostych rysunków nawet na miejscu.

Gięcie / Klejenie / Cięcie Plexi

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz posiadaniu bogatego parku maszynowego jesteśmy w stanie wykonać z plexi właściwie wszystko. Gięcie oraz klejenie plexi nie ma przed nami żadnych tajemnic.

Gięcie plexi

Wykonujemy gięcie płyt plexi bezbarwnych, mlecznych i w kolorze do dowolnego kąta. Maksymalna szerokość gięcia wynosi 100 cm a grubość 10 mm. Każda większa szerkość oraz grubość wymaga indywidualnej wyceny.

Klejenie plexi

Kleimy plexi krawędziowo przy pomocy specjalistycznych klejów i narzędzi. Wykonujemy wszelkiego rodzaju realizacje z plexi m.in. dla Opery Poznańskiej, Politechniki poznańskiej, Uniwersytetu Artystycznego i wielu innych lokalnych firm.

Cięcie plexi

Oferujemy 3 rodzaje cięcia plexi: cięcie piła panelową, cięcie plexi laserem CO2 oraz cięcie plexi frezarką CNC. Rodzaj cięcia plexi zależy od wielu czynników np. dokładności cięcia czy sposobu późniejszego klejenia.

Grawerowanie Plexi

Grawerowanie pozwala nanosić na płytę akrylową piękne i gustowne napisy, rysunki lub loga. A wszystko to za sprawą precyzyjnego i szybkiego urządzenia, jakim jest specjalistyczny laser. Zobacz poniższą galerię naszych prac i zleć nam wykonanie czegoś równie wyjątkowego!

Najwyższej jakości plexi na wymiar w Lesznie

Pleksa (plexi) to tworzywo o bardzo wielu zastosowaniach – świetnie sprawdza się m.in. jako zamiennik dla tradycyjnego szkła, dlatego też w domach czy też innych obiektach możemy coraz częściej spotkać np. szyby z pleksy. Materiał ten cechuje się dużą przepuszczalnością światła, przezroczystością, a także świetnymi parametrami technicznymi, do których zaliczyć trzeba trwałość i odporność na uszkodzenia mechaniczne

W PlexArt stawiamy na najwyższą jakość, aby to, o czym piszemy, pokryło się w rzeczywistości: wszelkie wyroby z plexi wykonujemy z użyciem wysokiej klasy tworzyw oraz nowoczesnych urządzeń, a naszą ofertę kierujemy m.in. do klientów z Leszna i okolic, którzy już dziś mogą zamówić płyty plexi na wymiar lub zlecić wykonanie nam konkretnych wyrobów z pleksy jak urny, osłony, stojaki, skarbonki i wiele innych.

Obróbka plexi – Leszno. Zobacz, co możesz nam zlecić

Jeśli jesteś zainteresowany zamówieniem wyrobów z pleksy, musisz wiedzieć, że możemy dostosować się do Twoich oczekiwań i zrealizować nawet najbardziej niekonwencjonalne projekty. Jest to możliwe dzięki naszemu bogatemu doświadczeniu, a także nowoczesnemu parkowi technologicznemu, w skład którego wchodzą wysokowydajne plotery, frezarki, lasery i wiele innych specjalistycznych maszyn. Takie wyposażenie pozwala nam z powodzeniem wykonywać m.in.:

Zachęcamy każdego zainteresowanego mieszkańca Leszna do zamówienia wyjątkowych wyrobów z plexi już dziś!

Odbierz 10% zniżki

Wpisz poniżej adres mailowy, na który mamy przesłać kod zniżkowy. Podaj do podczas składania zamówienia mailowego lub w trakcie rozmowy telefonicznej z naszym konsultantem. Zniżka 10% upoważnia na zakup z całego asortymentu. Kod rabatowy służy do jednokrotnego wykorzystania.