Plexi Konin

Krótkie terminy, fachowe doradztwo

Sprzedaż i obróbka plexi w Koninie

Jeżeli mieszkasz w Koninie lub okolicach i planujesz zamówić płyty plexi na wymiar, zgłoś się do PlexArt. Nasze przedsiębiorstwo posiada duże doświadczenie w obróbce pleksy oraz tworzeniu tych mniejszych, jak i większych wyrobów ze szkła akrylowego

plexart-plexi-stojak-na-ulotki

Sprzedaż i obróbka Plexi

Sposobów na obróbkę plexi jest wiele, np. frezowanie CNC, cięcie i grawerowanie laserowe, gięcie, klejenie. Oferujemy wszystkie możliwe rodzaje obróbki tworzyw sztucznych, m.in. plexi.

Frezowanie CNC

Do frezowania pleksy wykorzystujemy dwie frezarki o dużej przestrzeni roboczej – 2050 x 3100 mm cechujące się najwyższą kulturą i dokładnością pracy.

Gięcie/klejenie/cięcie

Gięcie plexi na różną szerokość? Klejenie krawędziowe? Cięcie piłą, frezarką lub laserem? Dobrze trafiłeś!

Grawerowanie laserem

Za pomocą specjalistycznego lasera tworzymy niezwykle efektowne grawery zachwycające nienaganną estetyką.

Frezowanie CNC Plexi

Pracujemy na rysunkach technicznych otrzymanych od klientów lub pomagamy przy tworzeniu prostych rysunków nawet na miejscu.

Gięcie / Klejenie / Cięcie Plexi

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz posiadaniu bogatego parku maszynowego jesteśmy w stanie wykonać z plexi właściwie wszystko. Gięcie oraz klejenie plexi nie ma przed nami żadnych tajemnic.

Gięcie plexi

Wykonujemy gięcie płyt plexi bezbarwnych, mlecznych i w kolorze do dowolnego kąta. Maksymalna szerokość gięcia wynosi 100 cm a grubość 10 mm. Każda większa szerkość oraz grubość wymaga indywidualnej wyceny.

Klejenie plexi

Kleimy plexi krawędziowo przy pomocy specjalistycznych klejów i narzędzi. Wykonujemy wszelkiego rodzaju realizacje z plexi m.in. dla Opery Poznańskiej, Politechniki poznańskiej, Uniwersytetu Artystycznego i wielu innych lokalnych firm.

Cięcie plexi

Oferujemy 3 rodzaje cięcia plexi: cięcie piła panelową, cięcie plexi laserem CO2 oraz cięcie plexi frezarką CNC. Rodzaj cięcia plexi zależy od wielu czynników np. dokładności cięcia czy sposobu późniejszego klejenia.

Grawerowanie Plexi

Grawerowanie pozwala nanosić na płytę akrylową piękne i gustowne napisy, rysunki lub loga. A wszystko to za sprawą precyzyjnego i szybkiego urządzenia, jakim jest specjalistyczny laser. Zobacz poniższą galerię naszych prac i zleć nam wykonanie czegoś równie wyjątkowego!

Plexi na wymiar w Koninie – gwarancja jakości

Konin jest jednym z miast, w którym realizujemy nasze usługi, czyli szeroko pojętą obróbkę szkła akrylowego. Za pomocą specjalistycznych maszyn (ploterów CNC, frezarek, laserów) jesteśmy w stanie wykonać m.in. gięcie plexicięcie pleksy czy frezowanie PMMA. W czasie pracy bardzo duży nacisk kładziemy na jakość i bezpieczeństwo – pozwala nam to osiągać zamierzone efekty, czyli takie, które zgodne są z oczekiwaniami klienta

Wyroby z plexi od PlexArt – co możemy wykonać dla Ciebie?

Z racji na to, że plexi jest termoplastycznym tworzywem, obróbka w odpowiednich ku temu warunkach pozwala osiągać tak naprawdę dowolne kształty, wielkości i grubości wyrobów. Przykładem zróżnicowania niech będą z jednej strony większe produkty jak np. szyby ze szkła akrylowego lub plexi do podświetleń LED, a z drugiej mniejsze wyroby jak urny z plexiskarbonki pleksiglas czy stojaczki z PMMA. Wszystko to jesteśmy w stanie wykonać specjalnie dla Ciebie! A jeżeli masz pomysł na coś innego, podziel się nim z nami – jesteśmy pewni, że spełnimy Twoje życzenie.

Zainteresowała Cię nasza oferta? W takim razie prześlij nam swój projekt i zamów płytę plexi na wymiar w Koninie już dziś bądź też zdecyduj się na konkretny produkt, który znajdziesz na naszej stronie.

Odbierz 10% zniżki

Wpisz poniżej adres mailowy, na który mamy przesłać kod zniżkowy. Podaj do podczas składania zamówienia mailowego lub w trakcie rozmowy telefonicznej z naszym konsultantem. Zniżka 10% upoważnia na zakup z całego asortymentu. Kod rabatowy służy do jednokrotnego wykorzystania.