Plexi Katowice

Krótkie terminy, fachowe doradztwo

Sprzedaż i obróbka plexi w Katowicach

PMMA (pleksa) jest transparentnym tworzywem, które z powodzeniem możesz wykorzystać jako zamiennik szkła w swoim domu i nie tylko. Jeżeli interesuje Cię kupno płyt plexi na wymiar w Katowicach, skorzystaj już dziś z oferty PlexArt i ciesz się z najwyższej jakości wyrobów ze szkła akrylowego

plexart-plexi-stojak-na-ulotki

Sprzedaż i obróbka Plexi

Sposobów na obróbkę plexi jest wiele, np. frezowanie CNC, cięcie i grawerowanie laserowe, gięcie, klejenie. Oferujemy wszystkie możliwe rodzaje obróbki tworzyw sztucznych, m.in. plexi.

Frezowanie CNC

Do frezowania pleksy wykorzystujemy dwie frezarki o dużej przestrzeni roboczej – 2050 x 3100 mm cechujące się najwyższą kulturą i dokładnością pracy.

Gięcie/klejenie/cięcie

Gięcie plexi na różną szerokość? Klejenie krawędziowe? Cięcie piłą, frezarką lub laserem? Dobrze trafiłeś!

Grawerowanie laserem

Za pomocą specjalistycznego lasera tworzymy niezwykle efektowne grawery zachwycające nienaganną estetyką.

Frezowanie CNC Plexi

Pracujemy na rysunkach technicznych otrzymanych od klientów lub pomagamy przy tworzeniu prostych rysunków nawet na miejscu.

Gięcie / Klejenie / Cięcie Plexi

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz posiadaniu bogatego parku maszynowego jesteśmy w stanie wykonać z plexi właściwie wszystko. Gięcie oraz klejenie plexi nie ma przed nami żadnych tajemnic.

Gięcie plexi

Wykonujemy gięcie płyt plexi bezbarwnych, mlecznych i w kolorze do dowolnego kąta. Maksymalna szerokość gięcia wynosi 100 cm a grubość 10 mm. Każda większa szerkość oraz grubość wymaga indywidualnej wyceny.

Klejenie plexi

Kleimy plexi krawędziowo przy pomocy specjalistycznych klejów i narzędzi. Wykonujemy wszelkiego rodzaju realizacje z plexi m.in. dla Opery Poznańskiej, Politechniki poznańskiej, Uniwersytetu Artystycznego i wielu innych lokalnych firm.

Cięcie plexi

Oferujemy 3 rodzaje cięcia plexi: cięcie piła panelową, cięcie plexi laserem CO2 oraz cięcie plexi frezarką CNC. Rodzaj cięcia plexi zależy od wielu czynników np. dokładności cięcia czy sposobu późniejszego klejenia.

Grawerowanie Plexi

Grawerowanie pozwala nanosić na płytę akrylową piękne i gustowne napisy, rysunki lub loga. A wszystko to za sprawą precyzyjnego i szybkiego urządzenia, jakim jest specjalistyczny laser. Zobacz poniższą galerię naszych prac i zleć nam wykonanie czegoś równie wyjątkowego!

Obróbka szkła akrylowego w Katowicach z wykorzystaniem nowoczesnych maszyn

Plexi to materiał, który lubi być poddawany różnego rodzaju obróbce – jest to bowiem termoplastyczny materiał, z którego z łatwością można wykonać wszelkiego typu artykuły codziennego użytku i nie tylko. Oczywiście do wykonania cięcia, gięcia czy frezowania niezbędne jest wykorzystanie specjalistycznego sprzętu takiego jak plotery CNC, czy lasery

W PlexArt posiadamy bogate zaplecze technologiczne, który stale unowocześniamy – dzięki temu jesteśmy w stanie spełniać oczekiwania naszych klientów i tworzyć dla nich nawet najbardziej niekonwencjonalne produkty. Obecnie oferujemy wykonanie takich wyrobów jak m.in. szyby z plexiplexi do podświetleń LEDmównice z pleksyosłony ze szkła akrylowego i wiele więcej.

Plexi na wymiar – Katowice i okolice

Nasza firma od lat z powodzeniem realizuje zamówienia dla klientów z różnych zakątków Polski. Nie inaczej jest w przypadku mieszkańców Katowic – jeżeli jesteś jednym z nich (lub mieszkasz w okolicach), już dziś możesz odezwać się do nas w kwestii wykonania płyt plexi na wymiar bądź obrobienia szkła akrylowego na dowolny sposób. Zapewniamy gwarancję jakości – pilnujemy norm produkcyjnych i jakościowych, zwracając uwagę na każdy szczegół. Dzięki temu nasze płyty plexi docierają do klientów w nienagannym stanie. Zdaj się na profesjonalistów i już dziś prześlij nam projekt. My zadbamy o resztę i wykonamy dla Ciebie produkt o wyjątkowej trwałości, lekkości i gustownym wyglądzie. Zapraszamy!

Odbierz 10% zniżki

Wpisz poniżej adres mailowy, na który mamy przesłać kod zniżkowy. Podaj do podczas składania zamówienia mailowego lub w trakcie rozmowy telefonicznej z naszym konsultantem. Zniżka 10% upoważnia na zakup z całego asortymentu. Kod rabatowy służy do jednokrotnego wykorzystania.