Plexi Kalisz

Krótkie terminy, fachowe doradztwo

Sprzedaż i obróbka plexi w Kaliszu

Rozglądasz się za kupnem płyt z plexi na wymiar w Kaliszu? A może potrzebujesz skorzystać z profesjonalnych usług skupiających się na obróbce szkła akrylowego w tym mieście? Jeśli tak, skontaktuj się z PlexArt – firmą o wieloletnim doświadczeniu w pracy z pleksą i nie tylko. 

plexart-plexi-stojak-na-ulotki

Sprzedaż i obróbka Plexi

Sposobów na obróbkę plexi jest wiele, np. frezowanie CNC, cięcie i grawerowanie laserowe, gięcie, klejenie. Oferujemy wszystkie możliwe rodzaje obróbki tworzyw sztucznych, m.in. plexi.

Frezowanie CNC

Do frezowania pleksy wykorzystujemy dwie frezarki o dużej przestrzeni roboczej – 2050 x 3100 mm cechujące się najwyższą kulturą i dokładnością pracy.

Gięcie/klejenie/cięcie

Gięcie plexi na różną szerokość? Klejenie krawędziowe? Cięcie piłą, frezarką lub laserem? Dobrze trafiłeś!

Grawerowanie laserem

Za pomocą specjalistycznego lasera tworzymy niezwykle efektowne grawery zachwycające nienaganną estetyką.

Frezowanie CNC Plexi

Pracujemy na rysunkach technicznych otrzymanych od klientów lub pomagamy przy tworzeniu prostych rysunków nawet na miejscu.

Gięcie / Klejenie / Cięcie Plexi

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz posiadaniu bogatego parku maszynowego jesteśmy w stanie wykonać z plexi właściwie wszystko. Gięcie oraz klejenie plexi nie ma przed nami żadnych tajemnic.

Gięcie plexi

Wykonujemy gięcie płyt plexi bezbarwnych, mlecznych i w kolorze do dowolnego kąta. Maksymalna szerokość gięcia wynosi 100 cm a grubość 10 mm. Każda większa szerkość oraz grubość wymaga indywidualnej wyceny.

Klejenie plexi

Kleimy plexi krawędziowo przy pomocy specjalistycznych klejów i narzędzi. Wykonujemy wszelkiego rodzaju realizacje z plexi m.in. dla Opery Poznańskiej, Politechniki poznańskiej, Uniwersytetu Artystycznego i wielu innych lokalnych firm.

Cięcie plexi

Oferujemy 3 rodzaje cięcia plexi: cięcie piła panelową, cięcie plexi laserem CO2 oraz cięcie plexi frezarką CNC. Rodzaj cięcia plexi zależy od wielu czynników np. dokładności cięcia czy sposobu późniejszego klejenia.

Grawerowanie Plexi

Grawerowanie pozwala nanosić na płytę akrylową piękne i gustowne napisy, rysunki lub loga. A wszystko to za sprawą precyzyjnego i szybkiego urządzenia, jakim jest specjalistyczny laser. Zobacz poniższą galerię naszych prac i zleć nam wykonanie czegoś równie wyjątkowego!

Plexi na wymiar w Kaliszu? Postaw na PlexArt!

Planujesz wykorzystać plexi w swoim domu bądź przedsiębiorstwie w Kaliszu lub okolicach? Dobrze się składa! Już dziś możesz skorzystać z usług PlexArt, czyli firmy zajmującej się szeroko rozumianą obróbką pleksy oraz tworzeniem wyjątkowo trwałych wyrobów z plexi o różnym przeznaczeniu. W naszym zakładzie znajduje się nowoczesny park maszynowy, dzięki któremu możemy dowolnie obrabiać szkło akrylowe i osiągać z niego pożądany kształt, grubość czy wielkość. Żeby lepiej zobrazować, jak szeroka jest nasza oferta, wspomnijmy, że na stronie możesz zamówić takie wyroby jak m.in. szyby plexi czy osłony z pleksy bądź mniejsze akcesoria jak skarbonki ze szkła akrylowego, czy urny z plexi i wiele więcej.

Gięcie, cięcie, klejenie i frezowanie płyt plexi – Kalisz.

Wyżej wspomnieliśmy o tym, co znajdziesz na naszej stronie – w tym miejscu dodajmy, że są to tylko przykłady produktów, jakie jesteśmy w stanie wykonać. Usługi takie jak cięcie plexi (w tym również cięcie laserowe pleksy) czy gięcie szkła akrylowego pozwalają nam tworzyć nawet najbardziej niekonwencjonalne wyroby. Jeżeli masz pomysł, w jaki inny sposób wykorzystać pleksę, prześlij nam swój projekt, a my z chęcią go zrealizujemy. Zachęcamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług – PlexArt.

Odbierz 10% zniżki

Wpisz poniżej adres mailowy, na który mamy przesłać kod zniżkowy. Podaj do podczas składania zamówienia mailowego lub w trakcie rozmowy telefonicznej z naszym konsultantem. Zniżka 10% upoważnia na zakup z całego asortymentu. Kod rabatowy służy do jednokrotnego wykorzystania.