Plexi Jarocin

Krótkie terminy, fachowe doradztwo

Sprzedaż i obróbka plexi w Jarocinie

Jarocin jest jednym z miast, w którym realizujemy szeroko pojęte usługi związane z obróbką szkła akrylowego, z którego powstaje wiele ciekawych i praktycznych wyrobów codziennego użytku. Dowiedz się więcej o tym, w jaki sposób pracujemy i co możemy dla Ciebie wykonać. Zapraszamy!

plexart-plexi-stojak-na-ulotki

Sprzedaż i obróbka Plexi

Sposobów na obróbkę plexi jest wiele, np. frezowanie CNC, cięcie i grawerowanie laserowe, gięcie, klejenie. Oferujemy wszystkie możliwe rodzaje obróbki tworzyw sztucznych, m.in. plexi.

Frezowanie CNC

Do frezowania pleksy wykorzystujemy dwie frezarki o dużej przestrzeni roboczej – 2050 x 3100 mm cechujące się najwyższą kulturą i dokładnością pracy.

Gięcie/klejenie/cięcie

Gięcie plexi na różną szerokość? Klejenie krawędziowe? Cięcie piłą, frezarką lub laserem? Dobrze trafiłeś!

Grawerowanie laserem

Za pomocą specjalistycznego lasera tworzymy niezwykle efektowne grawery zachwycające nienaganną estetyką.

Frezowanie CNC Plexi

Pracujemy na rysunkach technicznych otrzymanych od klientów lub pomagamy przy tworzeniu prostych rysunków nawet na miejscu.

Gięcie / Klejenie / Cięcie Plexi

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz posiadaniu bogatego parku maszynowego jesteśmy w stanie wykonać z plexi właściwie wszystko. Gięcie oraz klejenie plexi nie ma przed nami żadnych tajemnic.

Gięcie plexi

Wykonujemy gięcie płyt plexi bezbarwnych, mlecznych i w kolorze do dowolnego kąta. Maksymalna szerokość gięcia wynosi 100 cm a grubość 10 mm. Każda większa szerkość oraz grubość wymaga indywidualnej wyceny.

Klejenie plexi

Kleimy plexi krawędziowo przy pomocy specjalistycznych klejów i narzędzi. Wykonujemy wszelkiego rodzaju realizacje z plexi m.in. dla Opery Poznańskiej, Politechniki poznańskiej, Uniwersytetu Artystycznego i wielu innych lokalnych firm.

Cięcie plexi

Oferujemy 3 rodzaje cięcia plexi: cięcie piła panelową, cięcie plexi laserem CO2 oraz cięcie plexi frezarką CNC. Rodzaj cięcia plexi zależy od wielu czynników np. dokładności cięcia czy sposobu późniejszego klejenia.

Grawerowanie Plexi

Grawerowanie pozwala nanosić na płytę akrylową piękne i gustowne napisy, rysunki lub loga. A wszystko to za sprawą precyzyjnego i szybkiego urządzenia, jakim jest specjalistyczny laser. Zobacz poniższą galerię naszych prac i zleć nam wykonanie czegoś równie wyjątkowego!

Obróbka płyt plexi – PlexArt Jarocin

Płyty plexi są produktami, które w ostatnich latach cieszą się sporym zainteresowaniem zarówno wśród klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorstw. Nic w tym zaskakującego – tworzywo, jakim jest pleksa, jest doskonałym zamiennikiem dla m.in. tradycyjnych powierzchni szklanych (jest od nich lżejsza, trwalsza i odporniejsza na uszkodzenia). Co więcej, za sprawą swojej termoplastyczności plexi można dowolnie obrabiać: ciąć, giąć, kleić czy frezować – i właśnie w tym m.in. specjalizuje się PlexArt, które świadczy tego typu usługi w Jarocinie i okolicach.

Wyroby z plexi dla każdego z Jarocina i okolic

Jesteś z Jarocina? A może mieszkasz niedaleko i planujesz zakupić płyty plexi na wymiar? W takim razie oferta naszego przedsiębiorstwa jest dla Ciebie! PlexArt to firma o dużym doświadczeniu w obróbce pleksy i tworzeniu z niej wyjątkowych wyrobów o szerokim zastosowaniu i przeznaczeniu. Decydując się na nas, możesz zamówić dopasowane do swoich potrzeb szyby z plexipudełka z pleksyosłony ze szkła akrylowego i wiele więcej. Poznaj naszą pełną ofertę na plexart.com.pl i już dziś zamów do swojego domu lub siedziby firmy wyjątkowe wyroby z plexi i nie tylko – serdecznie zapraszamy!

Odbierz 10% zniżki

Wpisz poniżej adres mailowy, na który mamy przesłać kod zniżkowy. Podaj do podczas składania zamówienia mailowego lub w trakcie rozmowy telefonicznej z naszym konsultantem. Zniżka 10% upoważnia na zakup z całego asortymentu. Kod rabatowy służy do jednokrotnego wykorzystania.