Plexi Gniezno

Krótkie terminy, fachowe doradztwo

Sprzedaż i obróbka plexi w Gnieźnie

PlexArt to przedsiębiorstwo z wieloletnim doświadczeniem w obróbce i dystrybucji szkła akrylowego. Obecni jesteśmy również w Gnieźnie – jeżeli więc jesteś z okolic i szukasz płyt plexi na wymiar, zapoznaj się z naszą ofertą i przekonaj się, dlaczego warto nam zaufać. Zapraszamy!

plexart-plexi-stojak-na-ulotki

Sprzedaż i obróbka Plexi

Sposobów na obróbkę plexi jest wiele, np. frezowanie CNC, cięcie i grawerowanie laserowe, gięcie, klejenie. Oferujemy wszystkie możliwe rodzaje obróbki tworzyw sztucznych, m.in. plexi.

Frezowanie CNC

Do frezowania pleksy wykorzystujemy dwie frezarki o dużej przestrzeni roboczej – 2050 x 3100 mm cechujące się najwyższą kulturą i dokładnością pracy.

Gięcie/klejenie/cięcie

Gięcie plexi na różną szerokość? Klejenie krawędziowe? Cięcie piłą, frezarką lub laserem? Dobrze trafiłeś!

Grawerowanie laserem

Za pomocą specjalistycznego lasera tworzymy niezwykle efektowne grawery zachwycające nienaganną estetyką.

Frezowanie CNC Plexi

Pracujemy na rysunkach technicznych otrzymanych od klientów lub pomagamy przy tworzeniu prostych rysunków nawet na miejscu.

Gięcie / Klejenie / Cięcie Plexi

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz posiadaniu bogatego parku maszynowego jesteśmy w stanie wykonać z plexi właściwie wszystko. Gięcie oraz klejenie plexi nie ma przed nami żadnych tajemnic.

Gięcie plexi

Wykonujemy gięcie płyt plexi bezbarwnych, mlecznych i w kolorze do dowolnego kąta. Maksymalna szerokość gięcia wynosi 100 cm a grubość 10 mm. Każda większa szerkość oraz grubość wymaga indywidualnej wyceny.

Klejenie plexi

Kleimy plexi krawędziowo przy pomocy specjalistycznych klejów i narzędzi. Wykonujemy wszelkiego rodzaju realizacje z plexi m.in. dla Opery Poznańskiej, Politechniki poznańskiej, Uniwersytetu Artystycznego i wielu innych lokalnych firm.

Cięcie plexi

Oferujemy 3 rodzaje cięcia plexi: cięcie piła panelową, cięcie plexi laserem CO2 oraz cięcie plexi frezarką CNC. Rodzaj cięcia plexi zależy od wielu czynników np. dokładności cięcia czy sposobu późniejszego klejenia.

Grawerowanie Plexi

Grawerowanie pozwala nanosić na płytę akrylową piękne i gustowne napisy, rysunki lub loga. A wszystko to za sprawą precyzyjnego i szybkiego urządzenia, jakim jest specjalistyczny laser. Zobacz poniższą galerię naszych prac i zleć nam wykonanie czegoś równie wyjątkowego!

Szkło akrylowe szyte na miarę w Gnieźnie

Szkło akrylowe, czyli popularna pleksa, jest bardzo wdzięcznym materiałem w obróbce – głównie za sprawą swojej termoplastyczności. Znając to, jak zachowuje się to tworzywo i wykorzystując nowoczesne maszyny oraz technologie, nasza firma jest w stanie wykonać z płyt plexi na terenie Gniezna (i nie tylko!) dowolny produkt: zaczynając od mniejszych wyrobów jak pudełka, urny, a kończąc na szybach, ściankach czy szklarniach. Dlatego też, jeżeli w Twojej głowie zrodził się pomysł, jak wykorzystać zalety szkła akrylowego u siebie w domu lub przedsiębiorstwie, odezwij się do PlexArt – pomożemy przelać Twoją wizję „na papier”.

Płyty plexi – Gniezno i okolice

Nasza firma posiada wiele lat doświadczenia, co pozwoliło nam z jednej strony świadczyć usługi na najwyższym poziomie, a z drugiej stać się dostępnym dla klientów z całej Polski. Nie inaczej jest w przypadku mieszkańców Gniezna – to właśnie m.in. w tym mieście tworzymy z plexi wyjątkowe artykuły i akcesoria, które już dziś możesz zamówić. Jak to zrobić? Bardzo prosto – wystarczy, że prześlesz nam swój projekt, a my zajmiemy się realizacją. Jesteś zainteresowany? W takim razie czekamy na kontakt – od siebie dołożymy wszelkich starań, aby spełnić wszelkie Twoje wymagania względem naszych wyrobów plexi. Zapraszamy!

Odbierz 10% zniżki

Wpisz poniżej adres mailowy, na który mamy przesłać kod zniżkowy. Podaj do podczas składania zamówienia mailowego lub w trakcie rozmowy telefonicznej z naszym konsultantem. Zniżka 10% upoważnia na zakup z całego asortymentu. Kod rabatowy służy do jednokrotnego wykorzystania.