Plexi Berlin

Krótkie terminy, fachowe doradztwo

Sprzedaż i obróbka plexi w Berlinie

Jesteś zainteresowany kupnem płyt z plexi na wymiar w Berlinie? W takim razie zgłoś się do PlexArt – jesteśmy firmą, która od lat świadczy szeroko pojęte usługi obróbki szkła akrylowego na terenie Berlina. Poznaj bliżej ofertę!

plexart-plexi-stojak-na-ulotki

Sprzedaż i obróbka Plexi

Sposobów na obróbkę plexi jest wiele, np. frezowanie CNC, cięcie i grawerowanie laserowe, gięcie, klejenie. Oferujemy wszystkie możliwe rodzaje obróbki tworzyw sztucznych, m.in. plexi.

Frezowanie CNC

Do frezowania pleksy wykorzystujemy dwie frezarki o dużej przestrzeni roboczej – 2050 x 3100 mm cechujące się najwyższą kulturą i dokładnością pracy.

Gięcie/klejenie/cięcie

Gięcie plexi na różną szerokość? Klejenie krawędziowe? Cięcie piłą, frezarką lub laserem? Dobrze trafiłeś!

Grawerowanie laserem

Za pomocą specjalistycznego lasera tworzymy niezwykle efektowne grawery zachwycające nienaganną estetyką.

Frezowanie CNC Plexi

Pracujemy na rysunkach technicznych otrzymanych od klientów lub pomagamy przy tworzeniu prostych rysunków nawet na miejscu.

Gięcie / Klejenie / Cięcie Plexi

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz posiadaniu bogatego parku maszynowego jesteśmy w stanie wykonać z plexi właściwie wszystko. Gięcie oraz klejenie plexi nie ma przed nami żadnych tajemnic.

Gięcie plexi

Wykonujemy gięcie płyt plexi bezbarwnych, mlecznych i w kolorze do dowolnego kąta. Maksymalna szerokość gięcia wynosi 100 cm a grubość 10 mm. Każda większa szerkość oraz grubość wymaga indywidualnej wyceny.

Klejenie plexi

Kleimy plexi krawędziowo przy pomocy specjalistycznych klejów i narzędzi. Wykonujemy wszelkiego rodzaju realizacje z plexi m.in. dla Opery Poznańskiej, Politechniki poznańskiej, Uniwersytetu Artystycznego i wielu innych lokalnych firm.

Cięcie plexi

Oferujemy 3 rodzaje cięcia plexi: cięcie piła panelową, cięcie plexi laserem CO2 oraz cięcie plexi frezarką CNC. Rodzaj cięcia plexi zależy od wielu czynników np. dokładności cięcia czy sposobu późniejszego klejenia.

Grawerowanie Plexi

Grawerowanie pozwala nanosić na płytę akrylową piękne i gustowne napisy, rysunki lub loga. A wszystko to za sprawą precyzyjnego i szybkiego urządzenia, jakim jest specjalistyczny laser. Zobacz poniższą galerię naszych prac i zleć nam wykonanie czegoś równie wyjątkowego!

Plexi na wymiar w Berlinie – szkło akrylowe dostosowane do Twoich wymagań

Masz pomysł, w jaki sposób wykorzystać szkło akrylowe w swoim domu lub przedsiębiorstwie? W takim razie nie czekaj – skorzystaj z pomocy profesjonalistów. Posiadamy nowoczesne maszyny, dzięki którym jesteśmy w stanie zrobić z pleksy tak naprawdę wszystko – od pudełek, przez balustrady, po ścianki, aż do przydomowej szklarni. Z naszej strony możesz liczyć na najwyższą jakość otrzymanego produktu – dbamy o to, by wyroby cechowały się nienagannym wyglądem i mogły zachwycać nim przez wiele lat.

Obróbka Plexi – Berlin. Działamy na terenie Niemiec!

PlexArt to firma, która dostosowuje się do potrzeb klientów – nie inaczej jest w przypadku osób mieszkających poza Polską, a konkretnie po zachodniej granicy, czyli w Niemczech

Mieszkasz w Berlinie? Plexi na wymiar może trafić do Ciebie w parę chwil! Zadbamy o to, aby realizacja i transport nie zajęły zbyt dużo czasu. Wszystkimi formalnościami zajmiemy się my – po Twojej stronie jest jedynie kontakt z nami, przedstawienie swoich oczekiwań, dosłanie projektu i oczekiwanie na gotowy produkt.

Odbierz 10% zniżki

Wpisz poniżej adres mailowy, na który mamy przesłać kod zniżkowy. Podaj do podczas składania zamówienia mailowego lub w trakcie rozmowy telefonicznej z naszym konsultantem. Zniżka 10% upoważnia na zakup z całego asortymentu. Kod rabatowy służy do jednokrotnego wykorzystania.