CNC

Frezowanie CNC

Prześlij nam projekt, a my go wyprodukujemy!

Nasze produkty kupują klienci na całym świecie!

Przykłady wideo:


Specyfikacja techniczna:

  • Posiadamy dwie frezarki:
    • Jedna o przestrzeni roboczej (X,Y,Z): 2050x3050x205 mm
    • Druga o przestrzeni roboczej (X,Y,Z): 2050x4100x205 mm
  • Pozycjonowanie (X,Y,Z): ±0.05/300 mm
  • Powtarzalność (X,Y,Z): ±0.05 mm
  • Pracujemy tylko na projektach .dxf przesłanych przez Klienta.
  • Koszt każdej rozpoczętej roboczo-godziny to 240,00 zł netto.

Sprzedając tworzywa sztuczne, nie sposób nie zająć się ich obróbką, taką jak: gięcie plexi i pcv, cięcie piłą, a przede wszystkim frezowanie ploterem CNC oraz ploterem laserowym. Umożliwiają nam to wysokiej klasy maszyny, które mamy na wyposażeniu firmy. Nasz obecny park maszynowy to 2 plotery CNC o powierzchni roboczej 2050x3100mm. Ponadto dysponujemy ploterem laserowym o powierzchni 1600x1180mm. Posiadamy także piły: pionową (do rozkroju poliwęglanów komorowych) oraz poziomą (do cięcia rur z pleksi). Dzięki nim możemy tworzyć produkty dla Klientów z wielu branż np. reklamowej, przemysłowej, budowlanej czy spożywczej i zbrojeniowej.

Frezowanie CNC gwarancją szerokiego zakresu usług

Jako specjaliści w swojej branży wykonujemy m.in. przeszklenia do pojazdów, obudowy do maszyn, artykuły wystawiennicze, pojemniki na pieczywo, kuwety na cukierki i kieszenie na ulotki. Na indywidualne zamówienia, tworzymy sejfy z poliwęglanów, fontanny na czekoladę oraz ściany działowe w restauracjach, biurach czy galeriach handlowych. Tak szeroki wachlarz świadczonych usług sprawia, że na współpracę z nami zdecydowało się już wielu przedsiębiorców z całej Polski.

Frezowanie CNC nie ma dla nas tajemnic – poznaj PlexArt z Poznania!

Oferowane przez nas frezowanie CNC jest wyłącznie najwyższej jakości nie tylko dzięki najlepszym dostępnym na rynku urządzeniom. Odpowiedzialni są za to również nasi doświadczeni pracownicy – specjaliści w zakresie obróbki tworzyw sztucznych takich jak plexi, PCV, poliwęglan, dibond czy sklejka MDF. To właśnie ich umiejętności i wiedza sprawiają, że wszystkie nasze realizacje są profesjonalne, dokładne oraz terminowe. Spełniają także w pełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów. Dlatego też z miesiąca na miesiąc zgłasza ich się do nas coraz więcej. Czekamy na kolejne zlecenia – zgłoś się do nas już dziś!