Dystrybutor tworzyw sztucznych, w związku z rozwojem międzynarodowym poszukuje handlowca z językiem niemieckim.
Miejsce pracy: Poznań

Jesteś osobą pozytywnie nastawioną do życia, nie boisz się wyzwań, łatwo nawiązujesz kontakty z innymi ludźmi ? Wyślij nam swoje CV.

Opis stanowiska:
• Aktywne pozyskiwanie nowych klientów na terenie Poznania i okolic oraz Berlina
• Realizacja założonych planów sprzedaży
• Budowanie długotrwałych relacji z klientami
• Realizowanie celów jakościowych i ilościowych na podległym terenie

Oferujemy;
• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
• Podstawa + bardzo wysoka prowizja od wyrobionego zysku dla Firmy
• Niezbędne narzędzia do pracy
• Pracę poniedziałek – piątek

Oczekujemy:

• Nietuzinkowe predyspozycje handlowe i negocjacyjne.
• Znajomość języka niemieckiego.
• Doświadczenie w sprzedaży oraz zdolność nawiązywania, budowania trwałych relacji biznesowych i pozyskiwanie nowych klientów.
• Wykształcenie min. średnie.
• Umiejętność ustalenia priorytetów i organizowania własnej pracy.
• Wysoka kultura osobista.
• Elastyczne podejście do pracy.
• Sprawna obsługa komputera oraz pakietu MS Office.
• Czynne prawo jazdy kat. B. (warunek konieczny)

CV ze zdjęciem i listem motywacyjnym + klauzulę proszę kierować na adres email: biuro@plexart.com.pl
Informujemy iż skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.